המלצות

"אין ספק שאת בעלת יכולות ליצירת קשרים בינאישיים מעולה. הלקוח ישר מבין שמצד אחד מטפלת בו עו"ד מקצועית מהשורה העליונה מצד שני הוא יודע שהוא לא רק תיק אצלך בשולחן. הטיפול שלך בלקוחות שלי היה מדהים! אני אמשיך להמליץ בחום! אלופה."
מורן גנון
שמאית מקרקעין
"היכרותי עם אדר החלה לפני שנים אחדות בעת שרכשתי את דירתי הראשונה יחד עם שותף ובמקרקעין שלא עבר פרצלציה - בהחלט עסקה מלאת עניין בשביל השקעה ראשונית. לאורך כל הדרך במשא ומתן עם המוכר, בקשר עם השכנים, בהתעקשות על השלמת הרכישה רק לאחר מתן הסכם שיתוף חתום ומופקד, בייצוג האינטרס שלנו כרוכשים תוך שמירה עלינו אדר הייתה שם, זמינה, קשובה, יועצת ומתייעצת, מקצועית, סבלנית ועקשנית (כשהיה צריך) היום, במסגרת עיסוקי בחברת השקעות ולאור השירות המקצועי והמדהים לו זכיתי, אדר הפכה באופן טבעי לאחד מהנוטריונים שמלווים את משקיענו בעסקאות רלוונטיות בחו"ל על בסיס קבוע. אז עד העסקה הבאה.... תודה אדר!"
גיא מור
"את אשת מקצוע נהדרת, ואני מודה על שיתוף הפעולה בינינו. ממליץ בחום".
יוסי גבאי
רואה חשבון
"יסודית, מקצועית, שירותית, מניסיון. אני ממליץ על אדר, לא תתאכזבו."
אלי יעקובי
"אשת מקצוע מהמעלה הראשונה, מניסיון."
תרצה נעמי קורן
"אדר ומלי היקרות. עם סיומו של התהליך המורכב של צוואות וייפויי כוח מתמשך אנו מודים על הסבלנות, מאור הפנים, הרגישות והמקצועיות לאורך הדרך. לא קל לאדם לתכנן את סופו וההתנהלות שלכן עזרה לנו לסיימו לשביעות רצוננו, בטוחים שעוד ניפגש."
מוטי ורונית לוי תלמי
Close Menu