הסכמים מסחריים, הקמת עסקים ותאגידים

משרדנו מעניק ליווי ויעוץ משפטי צמוד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. האמור כולל עריכת חוזים מסחריים מגוונים כגון הסכמי מייסדים, הסכמים בין שותפים, חוזי ספקים, קבלנים ולקוחות, הסכמי השקעה, הסכמי הלוואה, הסכמים עם מפיצים בארץ ובחו”ל ועוד.

כאשר מדובר בהתקשרויות עסקיות אנו בוחרים להשתמש בכלים מעולם הגישור, להקשיב ולשמוע מה באמת חשוב ללקוחותינו, על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר המתאים לצרכיהם.

אנו מעדיפים ללוות את העסקאות החל משלב התכנון ולעשות ביחד “סיעור מוחות” וחשיבה על המבנה הנכון של ההתקשרות.

יש לנו נסיון עשיר בליווי אנשים מתחום הזכיינות, בין אם המדובר בבעל עסק מצליח הרוצה להתרחב ולהעניק זכויות לזכיינים תוך הגנה על זכויותיו בשירות או במוצר אותו פיתח, ובין אם המדובר בבעל עסק מתחיל המעונין לרכוש את הזכות להשתמש בזיכיון של רשת ידועה ולהקים עסק משגשג.

הליווי המשפטי של משרדנו כולל גם טיפול בכל הדרוש לצורך הקמת העסק וליווי מול הבנקים, רשם החברות ורשויות אחרות, ליווי שוטף של כל צרכי העסק כולל פרוטוקולים, מסמכים רשמיים ועוד.

אנו ממליצים בחום לפנות אלינו כבר בשלב הראשוני של תכנון העסק ולשתף אותנו בהליך החשיבה ובניית המבנה העסקי המתאים, על מנת שנוכל לסייע בצורה המיטבית בקבלת ההחלטות ובגיבוש יסודות חזקים, אשר יתנו לעסק את מה שהוא צריך כדי לצאת לדרך ברגל ימין.

 

Close Menu